Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz Skynet258 #2 üzenetére

    Maximálisan egyetértek! 1-2 30.000.- Forintos büntetés után talán belátnák ők is, hogy ugyanolyan résztvevői ők is a forgalomnak, mint a többi autós/kamionos...

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

  • kovy79

    őstag

    válasz Sub-ZeRo #67 üzenetére

    Bemész egy számtech boltba venni 1db kábelt. Miért baj az, ha az eladó órák alatt szolgál ki? Neki az a munkatempója...
    Az a baj az ilyen "tütymörgős" autósokkal, hogy -ahogy skynet is említette- ők vannak mindig a legjobban felháborodva. Mutogatnak, néha beszólogatnak és meg vannak győződve róla, hogy ők a legjobb sofőrök és a sebességhatár felével kell közlekedni, lehetőleg a belső sávban!
    Itt Németországban egyébként még szörnyűbb a helyzet (nagyvárosokban annyira nem rossz)!! Otthon vezettem kb 600.000 km-t, itt is már kb 10.000-t, tehát van viszonyítási alapom.
    Itt az udvariasság ismeretlen és a hétvégi vezetők sajnos hét közben is vezetnek... :DDD
    Pár hete, egy forgalommentes délelőtt kisváros 2x1 sávos főútján szabályosan megelőztem egy 40km/h-val közlekedő emberkét (limit: 50km/h), erre rámdudált és mutogatott. Mivel az igazságérzetem nagy, hazáig kísértem és megkérdeztem, hogy mi a probléma? Hebegett-habogott és a randalírozáson kívül többet nem tudott mondani...
    Hidd el, az ilyen és ehhez hasonló kretének több balesetet okoznak a maguk tempójával, mint egy "dinamikusan", de ésszel közlekedő sofőr!

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák