Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz shaft72 #49 üzenetére

    Az olvasók szomjaznak a hírekre

    Szerintem nem vagyok akkora arc, de legyen, és tzegye, aki ahová akarja, ha túlságosan őszintére sikerült :DDD

    Bánk? Már rég elköltöztünk lélekben. Valaki már rég megvette a nyaralónkat, ahová hazaérkeztünk címen nem érkeztünk haza :-d szarok mindenkire, főleg a bánkiakra, nem kéne hogy így legyen, de szarok rájuk. Nincs, olyan hogy bánki, ha valakinek cxsak annyi az értékrendje, hogy ő bánki, az a saját sara, vessen magára.

    Jött hozzánk egy idős asszony, hogy vigyük be a férjét kórházba. Megtettük, de elgondolkoztunk róla, hogy miért hozzánk fordult segítségért, s nem a buzi bánkiakhoz, akiket ezer éve ismer, akik itt születtek, és magas énekhangon hirdetik, hogy bánkiak.

    Már rég rájöttem, hogy ezekkel a buzikkal nem kell finomkodni, simán szopjon le egytől egyig, ha csak arra tud hivatkozni, hogy ő bánki. Ki a bánatod faszt érdekel, hogy ő Bánkon született? Ez érdemrend? Vagy, hogy zsiráfként itt vett telket? S arra veri a mellét, hogy majd ingyen beengedik Neoton koncertre, s Öcsit meg is várja?

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák