Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Nekem nagyon tetszik a telefon.A nyáron le is cserélem a mate 10 pro-mat rá.Fhd+-on és 60hz-n használva jönnek a 7 órás kijelzőidők amiket(meg még többeket) megszoktam és szerintem egy esőben elővéve sem kell félni hogy beázik a teló(ez volt a másik félelmem).A kamerája jól szerepelt a dxomarkon ami nálam garancia a minőségre meg rosszabb biztos nem lesz mint a mostani huaweim fényképezője ami elégséges most is.Az emui-t másfél év után is képtelen voltam megszeretni.A nagy bizonytalanság miatt ami van most a huawei körül kiváló alkalom hogy kipróbáljam az oneplust és az oxigen os-t amit annyit dicsérnek.Ez a garancia dolog ami egyedűl aggaszt.Elvileg ha garanciális bajok lesznek akkor külföldre kell postázni,eljuttatni vagy hogy megy ez?Valami futárszolgálatot olvastam itt(háztól-házig) de ez mennyire valós?Elég nehezen tudom elképzelni,hogy egy itthon nem igazán ismert vagy népszerű gyártó(eladási adatot nézve) ilyen komoly szolgáltatást nyújtson.Ha baj van írok vagy hívok egy kontaktot és pár napon belül megjelenik egy futár majd elviszi a telót és később(belátható időn belül)visszahozza megjavítva/cserélve mindezt garancián belül ingyen?Hmmm...
    Próbálta ezt már valaki tényleg működik?A 8/128-ast választanám és ez a 200 ezer feletti ár tényleg nem annyira olcsó már így fontos a normális garancia nekem.

Új hozzászólás Aktív témák