Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz bagkri01 #35 üzenetére

    Már az első, osztrákok elleni győzelemnél tele volt a Facebook mindenféle baromsággal, sőt, még elemzést is olvastam, ahol le volt vezetve, mitől volt olyan zseniális a győzelem. Kicsit elszálltak egyesek, a megosztásokat nézve persze a lájkvadász bohócok tolták kicsit túl. Miközben csak azért voltunk kint, mert másfélszer annyi csapat mehetett ki, a 16-os keretbe nem fértünk bele. És volt egy győzelmünk egy gyenge csapat ellen, meg két döntetlen. Portugália ráadásul kiszámíthatatlan, hol szarok, hol jók, most épp nem voltak csúcson.

    De ahogy láttam az ilyen gyökérségeket már az első meccs után, hogy a gyerekeink most nem Messi pólót és játékkártyát akarnak, hanem Királyt, Gerát... kicsit túlspilázták ezt az egészet.

    Majd, ha nem megemelt számokkal, a pótselejtező pótselejtezője pótselejtezőjének a visszavágóján jutunk ki, és épkézláb csapattal is elbírunk, elhiszem, hogy a magyar focival történt valami.

    Pl. idén a VB-selejtezőket, ha ragaszkodunk ahhoz a szinthez, amit a facebook-os megosztós baromságok sugalltak, akkor természetesen mindet meg kéne nyerni olyan csapatok ellen, mint Feröer-szigetek, Litvánia, Svájc és Andorra, hisz ezekkel eddig is illett elbánni, Portugália későbbre marad, ellenük is kéne valamit villantani. Már csak azért is, mert nem egy erős csoport.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák