Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Harigata #31 üzenetére

    Kimesz onkoltsegen, ha el tudod magad adni a cegnel, akkor hazajossz, a ceg meg elinditja Neked a vizumot. Majd varsz varsz es varsz, konnyen lehet, hogy orokke es sosem lesz vizumod. De szerintem 5-10 even belul kizart. Kvotak vannak szakmankent, hogy az adott evben arra a szakmara mennyi munkavizumot lehet kiadni, ha az betelt, akkor nincs tobb. Mit gondolsz hany ezer/tizezer epiteszmernok var a vizumara a tobbi orszagbol? Amikor sorra kerulsz, akkor kapsz, vagy nem, senki sem tudja, nem lehet reklamalni, max erdeklodni.
    A bevandorlasi es mas ugyvedek csak a papirmunkat vegzik, amit be kell adni az adott hivatalba, meg elteszik a sok penzt, de semmilyen rahatasuk nincsen az adott intezmenyre amerikaban, nem tudjak surgetni az ugyeket es nem is erdekuk, ok a penzt megkaptak, ezt jol vesd fejbe. Ausztralia sokkal konnyebb, oda nagyon kell a munkaero, de nem tudom mennyi az atfutasa.

    En mashogy probaltam, de nem egyszeru sehogy. Tulsagosan alacsonyak a berek ebben a kategoriaban, ami szamomra elerheto, meg nyelvet is kene meg tanulnom. Ha ki tudnal jutni, Neked igen jo penzed lenne, ne kerdezd most mennyi, de sok.

    talmida ez van sajnos. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák