Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz KKoppány #924 üzenetére

    Hát igazából a tényt, miszerint "nincs ilyen", tényleg marha sokáig lehet és kell ragozni... :U

    “All nothings are not equal.”

  • kuszal

    tag

    válasz KKoppány #924 üzenetére

    Szerintem azért "nem váltott ki heves érzelmi és egyéb reakciókat" a problémád, mert nincs rá megoldás. Egyenlőre nagyon úgy néz, ki, hogy nincs ilyen hangrögzítő program.

    Arra a kérdésre, hogy lesz-e, pedig nem lehet válaszolni, mert elvileg ez volt az első és utolsó Meego-s telefon. Lehet, hogy valaki hobbiból majd fejleszt rá, de az is lehet, hogy nem. Sajnos ez van.

    Én pl.: nagyon szeretném ha lenne a telefonra Opera Mini vagy Mobil. De sajnos nincs. Opera Mobil-t még nagyjából lehet is feltenni, de azért ahhoz is bűvészkedni kell (fejlesztő módban a terminál ablakban kell "varázsolni"), de azért valljuk be, hogy ez nem üzemszerű használat és akkor azt még nem is mondom, hogy az így feltett Opera Mobil, nem működik tökéletesen :-( Sajnos ezt el kell fogadnom, de ezt tudtam amikor megvettem a telefont :-)

    Végső megoldásként megpróbálhatod feltúrni a netet, de nem hiszem, hogy sikered lesz :-(

    Reméljük/remélem, hogy azért idővel több alkalmazás lesz a telefonhoz, de bevallom őszintén, hogy nekem most is bőven megfelel, mert én csak az alábbiakra használom:
    - beszéd
    - sms
    - e-mail
    - internet (hírek, blogok)
    - navigálás
    - profi naptárkezelés

    Én még a Facebook és Twitter fiókokat sem állítottam be, mert nem érzem a szükségességét (a Facebook-ot amúgy is csak arra használom, hogy a West Wars cowboy-t tuningoljam :-D ) Ez csak azt mutatja, hogy ha ezek a szolgáltatások nem lennének benne, akkor én még tökéletesnek találnám ezt a telefont, de sokan meg ezért a keresztvizet is leszednék a Nokiáról.

    Utolsó megoldásként max azt tudom javasolni (és most tényleg nem bunkó akarok lenni), hogy ha van affinitásod hozzá, akkor írj egy programot a problémádra. Ha jól tudom, akkor ez egy nyitott rendszer és a lehetőség mindenki előtt adott :-)

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

Új hozzászólás Aktív témák