Új hozzászólás Aktív témák

  • Qukac

    tag

    Na kb. hajnali egyig ismerkedtem a telefonnal, beleköltöztem, kipróbálgattam dolgokat. Nagyon bejön. Eszméletlen a rendszer. Volt egy pár WP teló a kezemben, de ez a sebesség.... Ez brutál. A bankkártyás probléma kicsit fáj, találtam egy CCPlayer nevű programot, ami megjeleníti a feliratokat (ez nekem nagyon fontos), ám egy olyan videónál, ahol 2 hangsáv van, de én csak az angolt szeretném választani és amit a laptopomon VLC-vel és anno droidon MXPlayerrel megtudtam itt sajna elvérzik. A Moliplayer kezeli ezt? Elgondolkodtam, hogy veszek Microsoft ajándékkártyát és azon keresztül oldom meg, de milyen üzletekben tudom ezt megtenni? Egy MM vagy hasonló dolgot keressek? Debrecenben élek bárki tud ott olyan helyet, ahol vehetek azt köszönöm. Kamerát még nem próbálgattam, de csábító a napsütéses idő most lehet lövök egy pár képet. Kicsit elszoktam a nagyobb telefonoktól és most a Lumia 800 után kicsit nagynak hat a telefon. Mondjuk egyszer fél évig Galaxy Megát használtam, amit abszolút megszoktam úgyhogy szerintem ez is csak visszaszokás kérdése lesz. Fehér példányt vettem a hátlapját kicsit szoknia kell a szememnek mert első fehér telefonom, de egyébként sokkal jobban néz ki élőben mint a képeken, pedig ott se csúnya :D.

Új hozzászólás Aktív témák