Új hozzászólás Aktív témák

  • lippije

    tag

    A minap Londonban jártam. Ismerem a várost, éltem is kint hosszabb ideig, szóval a tömegközlekedés nem okoz problémát, de úgy döntöttem, próbára teszem a beépített navit. Letöltöttem az angliai térképet, és gyakorlatilag 10 órát folyamatosan használtam. Amit tapasztaltam:
    - a helymeghatározás egészen pontos, bár metróból feljőve többször kérte az iránytű kalibrálását nyolcasokkal.
    - szinte mindig a legjobb ajánlatot adta a tömegközlekedésnél, igazándiból csak egyszer tudtam jobbat kiválasztani, de azt is tapasztalatok alapján.
    - gyalogos közlekedésnél is egészen jól navigált
    - a google maps keresője azért kicsit könnyebben belövi az ismert helyeket, pl. rákeresve a Victoria - ra, a google egyből a vasútállomást hozza, a here maps csak rávisz a Victoria útra (persze onnan már nem nehéz megtalálni a vasútállomást)
    - a mobilnet ki volt kapcsolva, de hívásokat indítottam és fogadtam, így az egész napos használat végén még majdnem 40% volt az aksiból.

    Összességében tökéletesen helyt állt a cucc, jövő héten ugyanezt megcsinálom egy android+mobilnet+google maps segítségével.

Új hozzászólás Aktív témák