Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Zolee_70 #19213 üzenetére

    Hát nem tudom... Én átlag használat mellett nem érzem sokkal többnek a Nexus-om a 930-tól. Fürgébb, viszont a 930 valahogy masszívabb, stabilabb érzést kelt rendszer szinten, illetve van néhány kényelmi funkció ami Windows-on jobb, gondolok itt a gyorskapcsolókra vagy az egykezes módra. Stock droidon valahogy nem túl jó, hogy kétszer kell simogatni a telefon tetejét hogy lejöjjenek a gyorskapcsolók, illetve a mobilnet kapcsolója sem elérhető egy mozdulattal, de ami nagyon hiányzik az az egykezes mód. Van még 1-2 apróság amire most nem térek ki, de a lényeg, hogy a Windows átlag felhasználóknak van, hogy kényelmesebb mint a droid. Sajnos a laggok néhány helyen idegesítően jelen vannak az 5X-nél, pl. a Play store-ban és ez az egésznek kicsit instabil érzést ad, ez Windows-on nincs meg. A reklámos részt mondjuk nem értem miért írtad mert androidon 6-szor annyi reklám van appokon belül, ráadásul baromi idegesítő videók is, szóval itt valamit nagyon keversz. A dizájn meg egyéni megítélés kérdése. Szerintem nincs semmi gond a Windows-os küllemmel. Az alkalmazások sem olyan rosszak közel sem mint amilyennek írod, eléggé túlzásnak tűnik az írásod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák