Új hozzászólás Aktív témák

  • pisti8905

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nokia lumia 930-ról írnék, nálam van január közepe óta. Kézbe véve a telefont egyből érződik a prémium minőség. Viszont kérdem én, ha prémium kategóriás készülékről beszélünk, hogy jön képbe az miszerint a felhasználói élményt és ezt a remek minőség érzetet rontó hibák jönnek elő? :F
    Vásárlás után nemsokkal meglátogatta a készülék a szervizt, mert meglazult hátlap továbbá a kijelzőn függőleges irányba közép tájon enyhe egyenetlenség volt észrevehető a képminőségben. Azóta hátlap oké, kijelző maradt a régiben.
    Használtam tovább készüléket, utóbbi időben a következő jelenségeket produkálja:
    - hívnak vagy bármilyen jellegű értesítés érkezik, a telefon nem ad ki hangot, pedig a hangerő a maximumon van, ki majd be kapcsolás után áll vissza a régi rend
    - legördíthető menü lehúzásakor elkezd világítani a mobil adatátvitel funkció gombja pedig az ki van kapcsolva
    - hívások után rezgő állapot ikonja jelenik meg felül majd eltűnik
    - videók lejátszása vagy játék közben az alkalmazás hangerű nullán van mégis egy halk sercegés hallatszódik a hangszóróból, ha bezárom az alkalmazást egy halk pattanó hang után múlik el a sercegés
    Kérdésem, én várok túl sokat a készüléktől és még a semmiből is hibát kreálok vagy ezek tényleg hibák és érdemes lenne egy újabb látogatást tennem a szervizben?

Új hozzászólás Aktív témák