Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    Hali!
    Érdeklődnék én is kicsit a 925 iránt, esedékes lenne a telefon csere lassan. Pár kérdéssem lenne a készülékről:
    1- gtalk, viber hanghívások vannak, működnek rendesen?
    2- Beszélgetést kihangosítva mindkét fél hallja egymást rendesen? Ha leteszem az asztalra, helyységben, autóban használható kihangosítva, elég érzékeny a mikrofon?
    3- Audio DAC milyen benne? Képes fülesen szépen szólni? Veszteségmentes formátumot (flac) lejátszik?
    4- Sokfélét írtok visszaolvasva üzemidőről, ami fontos lenne nekem gyötörve is kihúzza minimum este 10-ig. Ez nálam kb 1.5 óra hanghívást, két postafiók 30 perces szinkronizációját, gtalk, skype online és mindennel együtt kb 2 óra kijelzőhasználat, kb 10 fotó geotaggel. Normális példányt kifogva teljesíti? Töltő nélkül fullról kezdve kb meddig megy a navigáció míg lemerül?
    5- Jól tudom, hogy az adatmozgatás (zenék, dokumentumok) már simán megy usb-n pc-vel? Nem kell külső program ugye?
    6- Nokia suite nem támogatott? Lehet valahogy máshogy szinkronizálni asztali office 2010-el névjegyeket?

    Nem várom mindenre válaszoljatok, de szívesen fogadok bármilyen akár szubjektív véleményt ami segít választani. Megszoktam nagyon a készenléti képernyőt, droidra nem szívesen váltanék.

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák