Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoC1ka

    senior tag

    válasz Vassili_Zait #1209 üzenetére

    minden telómmal egyszer-egyszer voltam szervízben az utóbbi 3-4 évben, mondjuk Tmobilnál, szerencsére nekem sosem volt ezzel problémám, mindig korrektek voltak velem. Remélem, nagyon remélem korrektek lesznek a Vodánál is. Eléggé tartok tőle hogy hibás darabok kapok ezen pechsorozatom után, és nincs kedvem már szaladgálni egy telefon miatt ennyit...

    (sőt úgy 2 éve bevittem az LG arénám még pont garanciális volt, és mondtam a gyereknek hogy szerencsétlenkedik az érintője, legyenek kedvesek cserélni...mondta természetesen rendben van, mondom még garanciális megjavíttatom mondom neki el akarom adni és felrakom MA ra eladni, kérdezte menyi kérek érte mondom egy 20asé itt helyben a tiéd...nézegeti nézegeti várjál csak kihoz egy 20-ast és ott helyben még rossz állapotban meg is vette a cimbi :D Gondolom miután már az övé ugye és garanciális kicseréltette az egész telefont vadiújra :D )

    BTW ki használ fehér-fekete 720 at? Most erősen elgondolkodtam látván a fehéret is, mennyire koszolódik?

    YNWA

Új hozzászólás Aktív témák