Új hozzászólás Aktív témák

  • Kyller

    senior tag

    Néhány napi nyomkodás utáni tapasztalatok:
    -A rendszer kifogástalanul gyors, röccenés nagyon ritkán van, de azis olyan, hogy két "lap" közötti váltás, egyáltalán nem zavaró. Android után meg egyenesen hihetetlen, hogy csak ennyi :Y

    -Minden akadásmentesen indul, és fut. Habár van dolog, ami zavar, és talán a memória számlájára írható: Néha kidob az egyes alkalmazásokból (IE10, Facebook), és visszalép a start screenre, csak úgy... :F Nem tudom mire vélni. Más is találkozott ilyennel?

    -Nagyon tetszik, hogy hogy az egyes névjegyek össze lehet passzintani a facebookos dolgaikkal. Tudom ez Androidnál is alap, de még is minden olyan kompakt, egyszerű és nagyszerű :C

    -A Wifi nagyon erős, olyan helyen is talál jelet, ahol más eszközök a házban nem, és tartja is... :Y
    A GPS-t még nem próbáltam, de a Here Maps egyből megtalált, nem sokat gondolkodott, szóval valószínű azzal sincs gond. Majd a Drive-ot kipróbálom a héten...

    -Az akksiról se tudok még érdemi tapasztalatokat mondani, hiszen egész nap nyomkodtam, szinte megállás nélkül, és le is merült 1 nap alatt, de gondolom még nem érte el az üzemi állapotát, szóval ez is jobb lesz.

    -A kijelző nagyon ott van, eddigi legjobb amivel dolgom volt, közepes fényerőn is remek az olvashatósága, habár napon használva fel kell venni maxra.

    A fényképező része engem nem nyűgözött le annyira, de lehet csak azért mert sokat vártam tőle, vagy mert azért mert Xperia Neo elég jó képeket lőtt, és magas volt a mérce...Dobok is néhány jobban sikerült képet:
    [link]

    Egyelőre ennyi jutott hirtelen eszembe, majd még írok :K

    Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

Új hozzászólás Aktív témák