Új hozzászólás Aktív témák

  • BoC1ka

    senior tag

    Az milyen gáz, 2 vodafone ban voltam ma és szummázva a kettő boltba egyetlen egy darab 720 as volt raktáron...Még gázabb, hogy egy sima cégből való kilépést a 3. ismétlem harmadik boltban tudták elintézni a Tmobilnál, ez cirka 6 órától egészen 7:45 ig tartott mivel a balfasz elvett 45percet az életemből és utána közölte csak, ja hogy elmúlt 6 óra huzzak már át egy t pontba mivel csak ott lehet..Mondom ok ha megrohadok is elintézem ma...át másik tmobilba, pólus...kettő darab tmobil van, sorszám kivárom közli, 6ig lehetett csak...mondom fasza. idegfszt kapok erre közli van mégegy tmobil a pólusba, hogy én balga ezt miért nem tudtam...(ott már gondoltam kiszedem a pult mögül vagy ráborítom azt monitorostul) átballagok 3. Tmobilba aznap, a gyerek mondjuk ott nagyon segítőkész volt és el tudtuk intézni. 7:45 át vodához, sorszám minden odamegyek erre közli, hogy nincs raktáron egy 100nm es baszomnagy voda boltban egy 720 sem...hogyan lehet egy db telefon raktáron? Legszebb mikor kérdezte tőlem hogy 520/820 nem jó helyette? Végülis cirka 25 plusz/minusz van a két kategória között 720-hoz viszonyítva, de igen jó lesz bmeg :W Mintha elmennék pólót vásárolni és ott dönteném el a boltban melyik telefont fogom választani a próbafülkébe...

    Kérdem én, megszokott, hogy egy rothadt telefon legyen raktáron?! Igy sajnos csak holnap tudom elhozni a telefont. :( ..HA lesz raktáron...

    kíváncsiságból nap végén mértem egy vérnyomást, 160/100 ;]

    YNWA

Új hozzászólás Aktív témák