Új hozzászólás Aktív témák

  • rover45

    senior tag

    Offba írom, mert nem kötődik szorosan a témához, inkább csak kitört belőlem.

    Utólag összeteszem a két kezem és hálát adok az égnek, hogy előbb lettem WP és csak aztán Andro tulajdonos.
    A tavasszal vettem egy 625öt magamnak. Valójában bementem ügyet intézni a Telenorhoz és közölték, hogy lejárt a hűségem, válasszak egy telefont újabb 2 évre. Így gyakorlatilag 10eFt-ért jutottam hozzá.
    Korábban egyetlen tesztet sem olvastam, sem a telefonról, sem a WP-ról. Azt sem tudtam, hogy létezik :)
    Egyszerűen odamentem a polchoz az üzletben és választottam. Majd megszakadt a szívem, mikor ki kellett költöznöm a szeretett E6 Nokiámból.
    Az E6 hiányát azzal orvosoltam, hogy a céges kártyámat kivettem a 6303c-ből és átettem abba :)
    1 hete viszont kaptam cégesnek egy Samu Galaxy Core Plus készüléket.

    Gyerekek ez egy fos ... amit használok rajta az két kezdőoldalon 1-1 levelezés és a telefonálás. Ennyi. Se Viber, se Whatsapp, se FB, se időjárásos dolog, semmi. A több ram és az erősebb cpu ellenére is lassabb, mint a 625, nem bír annyit az aksija, sokkal körülményesebb a használata ...

    Ha a 625höz nyúlok, jó érzés tölt el, szeretem.
    A Samuhoz akkor is félve, ha csörög.

    Örülök, hogy WP-nal kezdtem.

Új hozzászólás Aktív témák