Új hozzászólás Aktív témák

  • fisch

    csendes tag

    Jó teló, de személy szerint nem tudnék átállni WP-re. Régebben volt egy Omnia 7-em másodlagos telónak. A rendszer gördülékenysége és felépítése tetszett nagyon, de az alapvető hiányosságaival egyszerűen nem tudtam megbékélni, így eladtam. Ezen kívül a csempéket kb. 3 nap alatt meguntam :( Akinek más az ízlése és szereti a rendszert, annak jó választás lehet. :K

    Egy valamit azonban mai napig nem értek... Úgy általánosságban hány eurocentet nyerhet egy telefongyártó azon, ha elhagyja a vakut? Tényleg megéri elhagyni? Sok ismerősnél pl. eleve felejtős egy teló, ha nincs rajta vaku, ergo vevőket is veszítenek egy-egy típusnál. Véleményem szerint egy 60eFt-os szintnél ne legyen már kiváltság egy nyamvadt LED + egy kis kiegészítő elektronika...és ezt most nem kifejezetten a Nokiára értem, hanem úgy általánosságban az összes gyártóra.

    Amúgy meg örülök, hogy talpraáll a Nokia, mert nem érdemelte volna meg, hogy eltűnjön a süllyesztőben. Ha egyszer gyártanak majd droidot is, akkor lehet, hogy veszek egyet, mert a dizájn és a minőség tetszik. :R

Új hozzászólás Aktív témák