Új hozzászólás Aktív témák

  • hali13

    tag

    válasz blakey #900 üzenetére

    Nos mindent átnéztem többször is. Ha ugyanezt a fiókot a számitógépről nyitom meg, a jó nevemet irja ki, mutatja az összes levelemet, névjegyeimet, naptáramat.
    Ha IOS alól állitom be ezt a fiókot, mindent szinkronizál, jó a nevem és minden levelemet leszedi és látom.

    Ha a telefonon böngészőből nyitom meg a fiókot, jó a nevem, minden dolgomat és levelemet látom, minden rendben van. Ha viszont a telefonon fióknak állitom be, akkor ugyanazzal az e-mail cim / jelszó párossal más lesz a nevem szerinte mint a valódi és két ősrégi levelet hajlandó csak leszinkronizálni, ami nekem már rég nincs is meg.

    Próbáltam törölni teljesen a google fiókot, próbáltam csak sima gmail fióknak beállitani, újra raktam google fiókként, bármit csinálok mindig ez az eredmény. Nem a saját nevem és két darab régi levél.

    Feladtam.

    Amúgy jó a telefon, meg vagyok vele elégedve, ma például reggel levettem a töltőről, hireket olvastam vagy egy órán át, telefonáltam vele, videót néztem, valamint kb másfél órán keresztül navigációra használtam a kocsiban anélkül hogy felraktam volna a töltőre. Ehhez képest most tartok 57 százalékos akkunál. :C

    Egyetlen bajom van vele, nekem nagyon halk a csengése, ez főleg akkor gond, amikor a hátán fekszik és reggel nem ébredek fel az ébresztőjére. Nem tudom mit lehetne ezzel csinálni, full hangerőn van a csengőhangja.

    [ Szerkesztve ]

    Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

Új hozzászólás Aktív témák