Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    Pár hete fogtam a kezemben 1520 mellett, jó kis cucc, de a 1520 érezhetően gyorsabb volt. (még a menüben is). Persze az még nem végleges volt, biztos sokat javult azóta.

    "A belső tárhely 8 GB, de csak a hivatalos specifikáció szerint, mivel ezen kell elférnie a rendszernek és a gyárilag telepített appoknak, így nagyjából 6 GB marad a felhasználónak. A microSD kezelése óta viszont ez nem okozhat problémát, maximum 32 GB-os kártyákat képes elfogadni a telefon."
    Ezzel nem értek egyet, mármint a kiemelt résszel. Nekem 820 van, ugyanúgy 8Gigával, és hiába van benne SD kártya, a programokat nem lehet arra telepíteni, csak a belső memóriára, és így bizony szűkös tud lenni a tárhely. 1-1 komolyabb játék több gigát is igényel a telepítéshez, ami egy belakott telefonon már nem igen szokott szabad lenni.
    Jelenleg csak a térképeket és a fényképezőt (kép/videó) tudtam átirányítani SD-re. Persze ha valamilyen módon lehetne SD-re appokat telepíteni, csak én nem tudok róla, szóljatok, hasznos infó lenne.

    (#29) woland_y2k: Köszi. Akkor továbbra sem teljes megváltás az SD kezelés, ugyanúgy kevés lehet a 8 (6) GB az appoknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák