Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpongyaBob

    veterán

    válasz Vikthor #1840 üzenetére

    Hát ilyet még nem olvastam, hogy egy teló azért vérzik el kényelmi szempontból, mert a sarka beleakad a naciba :D

    Biztos nem jó gatyát hordok vagy nem tudom, de a L800 sose akadt be sehova, bár igaz az kicsit kisebb mint a 1020.

    [ Szerkesztve ]

    i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Vikthor #1840 üzenetére

    Nem tudom te, hogy vagy vele de velem nem szokott előfordulni olyan, hogy egyik pillanatról a másikra, mondjuk Moszkvában legyek, aztán a másik pillanatban már Monaco. Tehát Ténylegesen semmi értelme az egész világtérképet magadnál hordanod. Azért az emberek 99.999 százaléka szokta tudni már lefekvés előtt, hogy a másnap melyik országban fog tevékenykedni. És mivel akkor töltöd le a térképet mikor jól esik.. teljesen szabadon.. így. aztán főleg.

    Az 500cd-nyi zene pedig nem tudom, hogy hogy jön ki neked.
    Ha 1 CD-n átlagosan 18-20 zeneszám van.
    Egy normális, hallgatható 4-5 perces MP3 szám 6-7 mb-tól kezdődik., akkor az 60-70 GB.
    (ha 20-al számolok, akkor 10 ezer zeneszám! Ez ember feletti.. Az otthoni "nagy készletem" harmada, de diszgráfiákkal, komolyzenékkel, karácsonyi énekekkel, operákkal mindennel együtt. Egy tucat olyan zenével amit jó ha évente 2 évente hallgatok vagy épp még egyszer se hallgattam.. sőt azt se tudom, hogy megvan)

    Szóval be kell látnod hogy a te igényeid abszolút nem átlagosak és normálisak egy telefontól..

    Ez a 32 Giga több mint elég arra amire tervezték.

    Ha olyan helyre megyek akkor úgyis viszem a DSLR-t meg a tabot. Tabbal meg letudom menteni a képeket a Lumiáról is meg a DSLR-ről is. OTG-n keresztül pedig rövid az út az 500 gigás külső HDD-ig.
    Ezzel a szettel elég jól el lehet lenni.. Sőt, ha nagyon muszáj 3-4 napig még konnektor se kell.
    Persze a Lumia 1020 még nem volt így tesztelve.. De az S2-vel simán jó volt.

    Óóó és még egy finom adalék az árakhoz, hogy miért irreálisan drágábbak a nagyobb tárhelyű cuccok.
    Ezt köszönhetjük a ARTISJUS-nak és a hasonló jogvédő szervezeteknek, kiadóknak stb.. Akik adóztatják a lejátszásra és felvételre alkalmas eszközök belső memóriáját 64mb fölött (ez a 64mb nem biztos, csak így "rémlik"). Szóval egy lejátszásra és felvételre alkalmas cuccba (pl. telefon) a gyári Ram majd kétszerese annak az árnak amit simán tárhelyként megvehetsz. És ez nem a gyártók hibája.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • pushalias

    addikt

    válasz Vikthor #1840 üzenetére

    „mert ez képes offline módban is navigálni bárhol”

    Bezzeg a 1020 az nem. Oh, wait...

    Honor 9 / HP 8470P

Új hozzászólás Aktív témák