Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cimbi186

    aktív tag

    válasz cimbi186 #5473 üzenetére

    Kezdek én ebbe belejönni :DD
    Már meg is csináltam :C fordít ezerrel :K

  • old rocker

    veterán

    válasz cimbi186 #5473 üzenetére

    Amikor bekapcsolod a szótárt,felajánja,hogy akarod-e más nyelven is letölteni. Ha igen, a megjelenő wap ldalon kikeresed az angol magyar dictionarit, download, és letölti a sisfile-t. Aztán telepítheted belsőmemóriára is, én a memkártyára telepítettem.

    Dr. Mivel úgy érzem, a mondanivalód nekem is szól. Amit te korábban is leírtál a Nokiáról, az mind igaz, sajnos. Amikor a Hajdú mosógépem x.alkalommal beadta a kulcsot,úgy döntöttem,elég volt, csak veszek egy újat. Attól eltekintve, hogy a szerelő ismerősöm (kis önérdekeltséggel a háttérben,persze) nyafogott,hogy ezt még mindig érdemesebb lett volna megjavíttatni,mert az új öt év és dobhatom ki... Állítólag (szerinte) ennyire vannak tervezve, az alkatrészek annyira drágák, hogy javítás helyett érdemesebb újra újat venni. Hát, az öt év letelt,de még hiba nélkül megy - kopp-kopp,illetve az öblítőszert már rögtön az elején elengedi és a főkapcsolóra is jócskán rá kell már tehénkedni.Ennek ellenére,a régi igaz, hogy pár ezer Ft-ból javíttatható volt, korát tekintve közelebb járt a húszhoz, mint a tízhez, de azért csak nem mindegy, hogy pl.az öblítővizet a kádba vezetem bele, vagy közvetlen a kád alatt a lefolyóba. Centrifugázásnál körbe táncolja-e a fél fürdőszobát,vagy megáll egy helyben.stb. Ez sajnos a fogyasztói társadalom. Újabbak, modernebbek, nagyobb tudásúak, de a vidd el, pár év múlva dobd el és vegyél modernebbet szellemében.
    Én, ha a csipkelődős stílusomból sokan nem is erre következtetnek, megértem azokat, akik megszívták a telefonnal. Főleg a szervizeldei szolgáltatás dühítő. De a hivatásodnál fogva azért gondolom, te is nyomon tudod kísérni, hogy a felfokozott elvárások után kicsit érdemtelenül átcsapott a topik ellenségesbe a telefonnal kapcsolatban. Azaz, beindult a tömegpszichózis, még az is gyanakodva nézte a teflont, akinek jól működött. Nyomkodta, gyúrta, nyekergette, nyiszogtatta, jé, tényleg szarul van összerakva.3hónap alatt egyszer történt, hogy szóltak: nem hallanak.Már pakoltam is a szoftvert újra, azóta sincs franc baja sem a telefonnak. Ezzel csak azt akarom mondani, lehet, hogy térerő,hálózati probléma okozta a "nemhallást",de már én is úgy voltam vele az itt olvasottak alapján: na,csak utól érte az én telefonomat is a típushiba. Annyit olvastam itt erről a kiszűrődő fényről, bár egyáltalán nem zavart, én is elkezdtem nézegetni... A többit már leírtam,milyen eredménnyel. Vagyis, ha összegezni akarom, már olyan a helyzet, amikor a hipochonder fokozott introspekcióval ellenőrzi,milyen betegsége van,vagy keletkezett. Átültetve orvosiról a telefon nyelvére, hajlamosakká váltunk arra, hogy az átlagos fogyasztói szokástól eltérő magatartást felvéve,fokozottan figyeljük a telefont.Újra megismétlem: a te hozzászólásaid teljesen korrektek voltak. Itt olyasmire gondolok, hogy valaki megkérdezi: nektek is lötyög a káva,meg az egyes számbillentyű és közben nyikorog is? És attól kezdve mindenki a szokásos használattól eltérő nyomkodásnak vetette alá a telefont... addig fel sem tünt neki. Azt is hangsúlyozom,ez nem azt jelenti, hogy van valami bug és nem lehet megkérdezni: nektek is? Csak itt valahogy olyan hangulat alakult ki, hogy egy kérdés nyomán ... kb. mint Moldova A magyar apa c. novellájában: "Magyarok! Esküdjetek! - és a tömeg leborult és megesküdött, bár fogalma sem volt,mire."

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák