Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz old rocker #3836 üzenetére

    Na Hallod, pont most fogadtam meg, hogy ha ingyen adják a netet a rózsaszín buzerátorok, akkor sem!!!!! Mobil internet nálam kilőve!!! Wifi, vagy semmi!! Nyalják meg!! 1kb=1ft....
    A múltkor meséltem neked, hogy hogy jártam a telefonszámlával. Erre írtad, hogy mit, hol érdemes átállítani (mindíg rákérdez). Na ma hazafelé a buszon csesztettem egy kicsit a Nokia Maps-et, úgy hogy ki volt kapcsolva a kiegészített GPS, a NM-be ki volt a térképek javítása, az útinform és kapcsolat szintén "mindíg kérdezzen rá". Na nyomogattam nagy bőszen. Még meg is örültem, hogy ha pl rámentem az éttermekre, kiírta, hogy "keresés offline módban". Nyomkodtam vagy 10 percet, lépek ki és mit látok??? Egy ketté**szott E betűt a bal felső sarokban... :W Na mondom, hogy nőjön köröm a pöcsükre!!
    Na megpróbáltam kultúráltan intézni a dolgot! A hozzáférési helyeknél az összes trés vacak elérési helyét elbarmoltam (töröltem a végét, hogy értelmetlen legyen). Megint maps, mad a napló, ahol részletes listát ad! Szépen ott vírított megint 4Kb... :W Nesze! Na csesztettem tovább a kapcsolatokat, mégegy próba, megint adatforgalom.... Ó fáking.... :W Na erre aztán tényleg tele lett a tököm a nemnormális rózsaszín világgal, fogtam, bementem a hozzáférési pontokba és töröltem az összes rózsaszín trémobilos buzerátum, arany árú elérési pontot!! Csak az MMS-t hagytam meg!!

    Most Rokk, még magyarázzam, hogy mikor lesz nekem Nokia Push emailem?? Ha meg bele eröltetik a gyári kliensbe és megsz*pom a szoftver frissítésnél, már tölöm is le a 3.14csába és nyomom az Emoze-t vagy valami más klienst (láttam még párat).

    SZERK.:

    Jah, megint van kérdésem is:

    Megint ott tartok, hogy 34.6 mega szabad helyem van a telón, amit kicsit keveslek, azok után, hogy egy megveszekedett file-om sincs rajta és az üzenetek mind a kártyára mennek! A programok vannak csak a telefonra húzva, de azt írja ki, hogy "MIDP alakalmazás: 1291 Kb" "SIS-alkalmazás:13MB" eddig oké. Nade a leg alsó: "Egyéb fájlok:13MB" Na ze mi és hogyan tudok megszabadulni tőle? Mondom mégegyszer: Én 0.00db file-t tettem a telefonra!! 0 kép, 0 hang 0 video stb... SEMMIT!

    Nos?

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák