Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kabirobi

    tag

    válasz Apollyon #20004 üzenetére

    LOL! nem baj ugye ha én így kezdem, te mint fotelszakértő nem ismersz, nem tudod, hogy mindig tokba van a teló, nem tudod mennyire vigyázok rá! Nem tudod milyen hibával vittem vissza! LOL :) De ha arra fogjuk hogy nem vigyázok rá akkor az már régen gyerekes dolog.
    De nem baj elmondom!
    Volt egy c5-00 azt eladtam 2 hónap utána mert szar volt (lefagyott, dobta a hívást, nem jelezte....) (t-pontba csak annyit mondott a fiú, hogy szart vettem mert nokia...) utána vettem egy e52-t mert hát ez mégis csak jobb!!! (hitten én) van hogy egy fél nap alatt lemerül pedig nincs futó alkalmazás, nincs net, nincs 3g, a nokiánál mindig annyit mondtak, hogy kiemelt figyelem persze 8* volt a telefon náluk, de azok a süketek nem tudták megcsinálni csak néztek rám, meg hebegtek habogtak..... Keresztapámnak van ilyen ő dicséri, Iscariah ez az én személyes véleményem. Akit tudok lebeszélek a nokiáról a személyes tapasztalatból kiindulva. Akkor most mondjam azt, hogy a te telód meg azért jó , mert ott van a jobb kezednél a gép mellett állandóan? Ez hülyeség, ha elejtek egy telefont attól még bírnia kell az akksinak több mint fél napot! ;)

    MICSODA VÉLETLEN VOLT SAMSUNGOM NEM VOLT GONDJA, ez a 3. és utolsó nokiám mint FOS VOLT :C

    Ezután jön biztos a fika, hogy ez a kis hülye újonc.... én nekem ez a bajom vele, azért is vettem, mert híres a készenléti időről, de nem az én híreim által :/

    (a telefon csak egy tárgy, lehet rá vigyázni, de ha valaki túlzásba viszi az beteges)

    [ Szerkesztve ]

  • Joe bácsi

    őstag

    válasz Apollyon #20004 üzenetére

    Nekem szar volt a 6303, a 6303i, az E52 (2 db is volt) és a C5-00. Miről beszélünk??!!!! Méghogy nem szar a Nokia!!!!???!!!!

    Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Új hozzászólás Aktív témák