Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Kobak77 #18481 üzenetére

    Sajnos így van. Ezt a kezdet kezdetén nagy elcseszésnek éreztem ennél a telefonnál, többször írtam is róla. Én is megdöbbentem, amikor először külső adathordozóként dugtam fel - commanderrel zenét akartam rá másolni. Néztem utána, mint a borjú, hova lettek az e-mail fiókjaim... Utána, más ingyomos üzenet program kipróbálása után döntöttem úgy: megveszem a profomailt, borsos ára ellenére. Sőt, azóta volt 5800, most C7 (ezzel szegény E52 másodtelefonná degradálódott nálam) van, és mindig megveszem rá. Nekem főleg a hivatalos e-mailek a lényegesek, az esetleges mellékletek mentése; az e-mailjeimat a nap bármely órájában el akarom érni; ha itthon vagyok, egy előzetes szelekcióra használom a telefont. Fél óránként megnézi, van-e új e-mail; ha érdektelen, törlöm. Ha érdekes, v. válaszolni kell rá, megnézem a pécén.
    Egyébként engem se vet fel a pénz; sőt. De ha belegondolsz, ha nokia e-mail szolgáltatásra fizetsz elő, az sosem lesz a tiéd, csak fizeted érte a havidíjat. Ezt pedig - amannak pl. az éves előfizetéséért (ha trémobilos vagy) egyszer s mindenkorra megveszed.

    P.s.: nem dolgozom jutalékban a szoftverforgalmazónak:-))
    Ja, és ha megfeledkezel róla, milyen kelepce tud lenni a gyári levelező... van egy gémél fiókom is, azt "hagyományosan" működtetem, nem vettem bele a profilmailba, azzal a három hivatalos fiókomat üzemeltetem. Az üzenetek belső memóriára vannak állítva, tehát a gémél is. Történetesen készítek egy ad hoc képet a telefonnal, amit e-mailben rögtön el is küldök. Ha megfeledkezik az ember arról, hogy az elküldöttek közül kitörölje, csak leshet, hova tűnt 10 MB belső memória?

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák