Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz sonkamiki #14831 üzenetére

    Nekem tuti nem ez a baj. Sajnos ha a fejemtől fél méterre van a telefon, és az említett részez érek hozzá, akkor a recsegés adott. Hangrögzítővel is megörökítettem a dolgot, megpróbálom majd feltenni valahova.

    Az ébresztőórás tippet meg köszönöm, amúgy is tervezek egyet beszerezni. De olyat, ami kivetíti a plafonra az órát, így félálomba is tudom mennyi az idő. Bár kérdés éjszaka minek... :DDD

    @Tamoo
    Nekem holnap az első dolgom, hogy viszem vissza garanciába. Sajnos a T-nél már nagyon otthon vagyok a garanciáztatásban, az elmúlt egy évben kétszer volt két hétre vendég egy SE G502, egyszer egy hétig egy Nokia 5530 illetve egyszer szintén két hétig egy Nokia 5000. Éppen ezért is döntöttem az E52 mellett, mivel már meguntam, hogy milyen problémákba ütközök. Az 5530-as kivételével mindig "hardveres" hiba volt. Kétszer a kijelző ragasztója szétfolyt a telefon belsejében, egyszer pedig az SE Fats Port-ját kellett cserélni, mert semmi nem maradt meg benne. Lehet velem van a gond, de fél évig spóroltam az ösztöndíjból, hogy összejöjjön a teló ára, én nem fogok ilyen hiba felett elsiklani.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák