Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Womb

    senior tag

    válasz Joe bácsi #1351 üzenetére

    Azért nem kell aranyba foglalni az E51-et, ez sem váltsa meg a világot, ha wlan-ról van szó.
    Nem domborít ez sem router keresésben, és hamar eldobja a jelet ha zavarba jön.
    A gyenge jelerősségű wifivel meg kár próbálkoznia, mert ritkán tud rácsatlakozni, és hamar ejti a jelet, ha az picit is lecsökken.
    Fasza kis telefon az E51-es, de ő sem b@ssza vissza a villámot az égre.

    ...azért nem cserélném le egy E52-re. :D

  • evibly

    senior tag

    válasz Joe bácsi #1351 üzenetére

    Ennek olyan nagyon nincs értelme, hogy megfájdul tőle a fejem. Mindenki felnőtt ember, vagy legalábbis akként kellene, hogy olvasson egy-egy ilyen fórumot. Megosztjuk tapasztalatainkat, és ebből az olvasó, érdeklődő leszűri, hogy mi fontos neki. Nyilván minden hsz-hoz odaírhatnánk, hogy reklamációt nem fogadunk el. Ez nem hivatalos Nokia fórum, hanem egy hely, ahol elpofázzuk bánatainkat, gondjainkat, vagy éppen örömünket a telefonnal kapcsolatban.

    Ezek alapján minden értelmes ember el kell tudja, hogy döntse, kell-e neki egy E52, avagy sem. Ha írunk negatív tapasztalatot, azt legalább annyira el kell (vagy nem kell) elfogadni, mint a pozitívakat. Attól, hogy valakinek nincs gondja a telójával, nyilván nem fogja leírni, hogy jajajj, de vigyázat, mert hallottunk már olyat, akinek ez, meg az nem jó. Ez nonszensz.

    Személyeskedni ezek okán pedig még inkább fölösleges.

  • old rocker

    veterán

    válasz Joe bácsi #1351 üzenetére

    [OFF]A gyenge wifihez egy adat: jöttem haza az előbb, megálltam a tízes aljában és bekapcsoltam a wifi keresést. Talált vagy hatot, amiből azaz érdekes adat, hogy az egyik házunkhoz 357 m-re levő Olajbányász téren van... A saját routeremet nem találta, de az egy olyan gyenge, elavult fos, hogy ha átviszem a másik szobába a laptopot, már éppen-éppen van térerő. A ház hátaa mögött, ahol takarásban van az Olajbányász tér, már nem fogta a jelet. Sőt, csak két wlant látott. Most akkor kérdezem tőled: milyennek kellene lennie a wlannak rajta? Az E51 valamivel érzékenyebb volt.És? Nem hiszem, hogy valaha szükségem lenne rá,hogy az utcán sétálva a lakások levédetlen routereire csatlakozzak rá internetezni.

    A GPS kérdése: igen, úgy tűnik,gyengébb, mint . .. mint melyik? A 6220C-ot éppen odafele, a stúdióba menet, az E52-est visszafele próbáltam ki.A 6220C vígan megtalálta a pozíciómat kikapcsolt internettel, az E52 valóban nem akarta a jót...Hazaérve rájöttem azért, nem tudom,számít-e valamit, a klasszikban frissített, 3.1 , emebben 3.0 dolgozik. Régebben írtam is valahol,hogy az N78 navigációban lazán megverte az E52-t. Most akkor vonjuk le azt a következtetést, hogy az N78, a 6220C jobb telefon az E52-nél?

    Leírtam én is egy csomó hibát, vagy inkább olyan dolgot, amit jobban, jobbnak megcsinálhattak volna. Sehol sem állítottam, hogy nem kelne el rá egy normális új szoftver.

    Vételkészség. Gyengébb az E51-nél. Direkt kipróbáltam a másik telómmal: a liftben az E52 térerő jelzője lement három,sőt, két vonásig. A 6220C térerő jelzője csaknem csuma térerőt jelzett.

    De ezektől a gyengélkedésektől még a telefon jó. Nem hiszem, hogy a liftben akarok majd telefonálni...

    Nincs nekem semmi bajom azzal, ha valakinek ez vagy az nem tetszik benne.Vagy egyáltalán nem tetszik. Van, aki az összes Nokiát utálja. De te kijelentetted, több alkalommal, ez egy trágya, egy hulladék telefon. Bezzeg az E51... (Amit néhány alkalommal szintén fikáztál az E51 topikban.) Gyenge a navi. Az E51-ben abszolút nincs. Az E51 kijelző méretesemegy szerencsés választás. Joe, minden telefonban lehet találni több dolgot,amire az ember azt mondja: bezzeg a xx típus... Ha nem így volna, akkor csak egyfajta mobil fogyna.[/OFF]

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák