Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz ent #13441 üzenetére

    belépsz az üzenetekbe

    opciók / beállítások / egyebek / használt memória

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

  • old rocker

    veterán

    válasz ent #13441 üzenetére

    annyival egészíteném ki Macit: legalábbis az én E52-öm minden alkalommal, amikor nem PC Suite üzemmódban, hanem külső meghajtóként volt csatlakoztatva PC-re, azonnal, automatikusan visszaállította az üzenetek tárolási helyét a telefonra. Így ez egy kis bosszantó játék volt. A topik elején a telefon nagy hibájának tartottam ezt, mert van ugye 50 megád, amiből a telepített programjaid (ki mit rak rá) elvesznek 10-15 MB-ot; ugyanakkor, ha az e-maileket nem törölgeted folyamatosan, a maradék 35-40 MB igen hamar tele tud löttyenni. Én egyszer kaptam egy e-mailt, egy nagyon jó poénos, rövid wmv-vel, megnyitottam, le is játszotta, tovább küldtem vagy három helyre aztán egy pillanatig néztem, mint a birka, hova lett a 35 MB szabad helyemből 16.7 .... Ha azt veszem, az előd E51-nek vagy 130 MB belső memóriája volt, érthetetlen, miért kellett több, mint a felére csökkenteni ... mert a processzor 600-as lett? Ha ehhez még hozzáveszed: ahhoz, hogy ezt az e-mail klienst tényleg jól kihasználd, a Nokia Messaging szolgáltatás kell hozzá igénybe venni, ami pénzes játék...
    Én ezért ajánlgatom állandóan a ProfiMailt, mert egy év alatt kifizetsz annyit NM-re... és akkor még messze nincs annyira tökéletes: a ProfiMail ugyanis teljesen elkülöníti az egyéb üzenetektől az e-maileket, tehát az SMS mehet a belső memóriára, a ProfiMail pedig ettől függetlenül nyugodtan dolgozik a memória kártyára. Betűméret, az alkalmazás színe, minden paraméterezhető, egyben file kezelő is - aki ismeri az xplorert, na, teljesen olyan.
    A gyári néha küszködik a html formátummal, a profimail röccenés nélkül - ha úgy állítod be - eleve úgy nyitja meg. Ha jól tudom, egy hónap próbaidő van rá, érdemes kipróbálni.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák