Új hozzászólás Aktív témák

  • Piotre87

    csendes tag

    Üdvözletem,

    Tegnap óta nekem is szerencsém van ehhez a kis masinához..Először van symbianos mobilom (ill ami komolyabb symbian nem S40) ebből kifolyólag még nem zavartalan a kapcsolatunk.. 2kérdésem lenne amire nem találok megoldást: d-pad körül folyamat kb fél percenként felvillan a fény pedig nem csinál semmit,hálózat van,aksi tele....

    Másik hogy bizonyos időnként amikor előveszem a zsebemből mindíg megkérdezi hogy milyn hálózathoz akarok kapcsolódni.wifi,wap, w'n'w?
    ezekbe légyszi segítsetek.

    Amúgy pár benyomás a telóról.. "Magenta" kft-nél vettem, felirat annyira nem zavaró mert fehér(úgymond diszkrét) fagyni egyszer fagyott amikor ovi store-t telepítés után el akartam indítani de nem kellett újraindítanom csak "piros" gombbal kiléptem..többszöri próba után se ment ezért letöröltem.. soha nem volt giroszkópos telóm de szerintem picit lassú az elfordulás sebessége de simán túl lehet élni. Amivel nagyon nem vagyok megelégedve az a felhasznált anyagok minősége ill. és az összeszerelés minősége....én nem ezt szoktam meg nokiától (pláne 6300 után) ez sokkal sérülékenyebb lesz úgy sejtem, úgyhogy amíg nem veszek tokot hozzá addig használom 6300-t..Aproó, nem tud valaki valami jó kis tokot ajánlani hozzá pl.:neoprénből vagy valami jó anyagból ami védi is...

    na hali, írjatok ha van kérdés

Új hozzászólás Aktív témák