Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz qwerty123 #2838 üzenetére

    Jelen esetben az,ami nem eredményez újabb redundanciát. Vagy inkább úgy írnám, ami nemkészteti azokat,akik egyébként segíteni akarnak, újabb ésújabb repetíciókra. Van itt néhány tag, Dexter, Karma, Ngyuri - pl. -akiktől nagyon komoly segítséget kaptam.Kifejezetten szakmait. Ezt úgy próbálnám meg viszonozni, - helyesebben tovább adni -hogy a kezdő felhasználóknak igyekszem minden tapasztalatomat leírni. Ha van kérdésük, még ha gyerekded is a dolog, sokszor nem vagyok rest én kikeresni a menüben és lépésről-lépésre leírni,mi után mi következik. Pedig nem egyszer csak egy ici-pici kísérletező kedv, no, meg annak a k.használati utasításnak legalább a megnézése! (még csak nem is teljes elolvasása) kellene hozzá. De,amikor olyan dolgokat kérdezel,amiről minden oldalon találsz választ, azért hadd ne írjuk már le minden oldalon,lehetőleg minél többen ugyanazt. És engedd már meg, ifjú titán,hogy olyan gyökér kérdésre,nem tudjátok,mi van hozzá tartozék, ne írjuk le,hogy függetlenhez ez, de ha pannonos,akkor az is van/nincs, ha trémobilos, akkor adnak hozzá egy sportszeletet... Mint írtam,előtted már rohadtul felb...tak, (konkrétan szoci konformista ökrök,akik nekem akarják megmagyarázni,hogy igenis miért kell becsukni 33 szárnyvonalat. Nekem, aki a jelen hivatásom előtt 27 évet húztam le a MÁV-nál, ebből 24évet klf.vezető beosztásokban.) Megértem,ha valakibeírja,bocs, de most olyan helyzetben vagyok,nincs időmutánanézni, de gyors segítségrevan szükségem... de azt, amit te produkáltál, az khm ... egyszerűség és logikátlanság még a lustasággal párosulva... Beírod a google-ba, E52. Legalább 3 szakújságírói teszt szerepel róla. Felütöd a Nokia,a trémobil, a pannonos, a vodás oldalakat. Átfutsz itt egypár oldalt. De nem. Neked anyuka tálcán hozza be a reggelidet, mi meg az ezerszer letárgyalt kérdéseket foglaljuk neked egy válaszba újra össze,nehogy ínhüvelygyulladástkapjála scrollozástól. És még aztis írjukle,milyenek a tartozékok és milyen szavak kíséretében adja át neked Stüncike. Na neeeeee....

    Ha még akarsz reklamálni,akkor teddprivibe,ne itt offoljunk.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák