Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    Megosztok veletek valamit, bár nehéz lesz megfogalmazni, mert magam sem értem...

    Tegnap mászkáltam a városban. Vártam fontos ímélt és keresgéltem ingyen wifit, kevés sikerrel. Ravaszak, mert van olyan, ami ingyenes, de mégis be kell jelentkezni egy nyitó lapon. Minegy a lényeg, hogy találtam olyan ingyen wifit is, ahol nem kellett bejelentkezni és ment a böngészés. Az ímélt viszont az ördög **szának se akarta frissíteni, hiába állítottam át, hogy rákérdezzen a kapcsolatra. Egyszerüen kiválasztottam a kapcsolat pontot és nem történt semmi. "Küldés/fogadás most"--- semmi...
    Aztán az egyik kocsmában megint lett ingyé wifi. Szinkronzálta a maileket. Megjött, amit vártam. Megnyitni viszont nem tudta. Töltött marha sokáig.... Mondom jó nagy mail lehet... Nem sikerült megnéznem a mailt
    , viszont a következö frissítésnél el is tünt. Na itt vesztettem el a fonalat és qrvára nem értettem az egészet! Nem hinném, hogy a telefon sz@rozott volna velem, hiszen az otthoni wifin flottul megy minden. Hátha valami beállítási dolog. Lehet olyasmi, hogy azok a wlanok, annak ellenére, hogy nyíltak, korlátozottabbak, mint nekem az otthoni? :F

    Egyébkét az előbb említett ímél nem veszett el (számítógépen megnéztem most) és egy nagyon egyszerü, pár soros szöveg volt. Nem értem miért nem nyitotta meg...

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák