Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz -Maci- #2430 üzenetére

    Hát .... szerintem ez nem megy. Csak ha kérdez és beállítod, hogy azzal töltse le. Nem mellesleg újra megjegyzem, a 100MB-os csomag most havi 990 a témobilnál.Ennyit a biztonság megér,hogy nem szaladsz bele figyelmetlenül egy tökös kis letöltésbe, mint én annak idején az internet rádióval,már 45 perce hallgattam nagy örömködve, amikor rájöttem,valamit elcsesztem, mert nem wifivel hallgatom... Akkor is volt az akkori legkisebb csomagom,30 MB 1260-ért, úgy csak 8670 Ft-ba került a móka.Kiszámoltam, hogy a 30 MB-os előfizu nélkül olyan 36 ezerre jött volna ki.
    A nokiaprogramok.hu-n szerintem találsz. Amit a szoftververzióval kapcsolatban kérdeztél:az sajnos nagyon rosszat jelent. A telefonod napjai megvannak számlálva, de ha hozol egy sört is, én elcserélem veled a 6220C-ra, mert igen karitativ,humánus, empatikus,jó és szerény ember vagyok.A sör is csak azért kell, hogy könnyebben elviseljem a fájdalmat az előnytelen csere miatt.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák