Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Ankhiszesz #2409 üzenetére

    Persze, hogy láttam. Egyszer a hátlapi kamera után valahogy átváltottam előlapi kamerára és ahogy visszafordítottam a telefon és megláttam a kijelzőn a fejemet, úgy megijedtem,majd összesz@rtam magam,pedig előtte kanizsai bútorbetegségem volt,az a székrepedés.
    Komolyabbra fordítva: én nem sok értelmét látom,de ettől még van, aki használja, videótelefonálás alkalmával. Tételezzük fel, ismeretlen dealertől akarsz spanglit venni, nem kell magyarázkodni, én szürke micisapkában lesze és van egy randa pattanás az orromon; én meg fejbőrrel vagyok borítva az államig,mert kopasz vagyok és aszemfogaimat kiverték 2006. szept.23-án. Egy videótelefon és kész. De inkább hab a tortán, mint valódi haszon,bár,fiatal házasoknak is jól jöhet két heti kiküldetésnél egy közös maszturbáláshoz.

    A telefonnal kapcsolatos hezitálások:vegyétek már meg azt a qrva telefont,ne fo...tok állandóan.Csak vigyázzatok,mert nagyon jó.

    Dr. Veinemöinnen s.k. ,PR manager, NOKIA Corporation

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák