Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz sanzi89 #14814 üzenetére

    Ember. Javarészt én is ignoráltam, amit írtál ... de két dolgon azért megakadt a szemem. Az egyik: ha én csak ennyit értek az egészből ... hát, sajnos. A másik a navi billentyűnél előjövő alkalmazások, mint pl. a bluetooth... Ebből én csak annyit szűrtem le végső konklúziónak - vagyis nem is akarok elmélyedni a nem különösebben bonyolult lelkivilágodban - hogy az E52-es, S60-as jellegű Nokiákhoz olyan 6...r vagy helyből, mint más nekifutásból. Ugyanis, ha ezen kikapcsolod a készenléti kijelzőt, akkor ennél a telefonnál is négy dolgot hozzárendelhetsz a navi négyfelé billentéséhez; halleluja! A nagy blútúsz rejtélyt már elárulták neked, én hadd lebbentsem fel még egy titokról neked a fátylat. Belépsz a menübe a házikós gombbal: megvan? Amikor kinyílik a menüd, ha pl. a beállítások mappa az 5-ös helyértéken van, akkor nyomjál egy 5-ös számbillentyűt. És hopp ! a tízezresnél is gagyibb telefon már nyitja is neked az alkalmazást...Ez mindaddig ismétlődik, amíg rácsos menüszerkezetben vagy, vagyis nem felsorolás van; ott már nem ér ez a fícsör. Szóval, csak azért válaszoltam, mert leállsz vitatkozni régi nokiás motorosokkal, miközben ehhez a telefonhoz eszméletlen mazsola vagy...

    "Ha van egy dolog, amit meg lehet oldani egyszerűen és még egyszerűbben, akkor a még egyszerűbbre fogok törekedni. Ilyen a természetem." Akkor tudok neked egy Nokia 3310-est. Annál egyszerűbb még neked sem kell: de akkor, ha neked ez a telefon magas, mint nyúlnak a lórács, akkor mi a francért vetted meg?????

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák