Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz ROBOTER #14593 üzenetére

    Nem tudom, milyen pejoratív tartalmat olvastál ki abból, amit írtam... Annál is inkább, mert ha az én telefonom nem jól működne, még akkor is pontosan ugyanazok miatt ragaszkodnék hozzá, mint amit leírtál. A véleményem abszolút komoly, még ha nélkülözi is a hatályos jogszabályt. Az E52-es egy olyan szegmense kellene ! hogy legyen a Nokiának, amit sorozatos hibák esetén azonnal kicserél a gyártó. Konkrétan a saját esetem jutott eszembe az E51-el, amikor az első E51-em sorozatban fehéren fagyizott, a hátlap lötyögött, az oldalsó billentyűk benyomhatatlanul rigidek voltak. A témobil szervizében felvezették a kísérő lapra, hogy egy rakás fizetős alkalmazásom is elveszett az állandó 4 gombos hard resettől. Talán ezért, talán az előfizetés jellegének köszönhetően (már félve merem leírni: újságírói, ú.n.: mátrix díjcsoma) egy olyan darabot kaptam vissza, ami olyan volt, mintha egy darabból öntötték volna ki, nem lötyögött és a gombjai is egész felhasználóbarát nyomáspontúak voltak. Két évig, amíg el nem adtam, semmi bajom nem volt vele, egyszer sem fagyott le. Ennyire gondoltam, nem másra!
    P.s.: Pénteken felküldték Pestre, kedden megkaptam az új cseredarabot...

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák