Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Fefe52 #13250 üzenetére

    Ott valóban csak az internet, wap stb. szerepel. A régebbi térképeknél - ha jól emlékszem - még lehetőség volt a wifis kapcsolatra az AGPS-hez. Egyébként a helymeghatározás menüpontban, ahol a fészbükkre lép, most is kérdez, mivel csatlakozzon.
    Az utolsó kérdésedre: én online módban használom - ha használom - a helymeghatározást. Többnyire gyorsan szokott hódat tanálni... De olyan is volt, hogy minduntalan a szántásba akart irányítani... Szóval némi helyismerettel jó kiegészítő a tájékozódáshoz, de csak erre alapozni...
    Az E72-vel kapcsolatban: a kijelzője egy hangyányival kisebb, mint az E52-é. Nekem a fektetett kijelző sem jön be annyira, bár ez nyilván szokás dolga. Ami miatt nekem határozott averzióim vannak, az maga a billentyűzet. Nem szoktam regényeket írni, tehát ez az összezsúfolt qwerty billentyűzet nekem nem segítség, szemben az E52 szép, nagy, jól tapintható numerikusával szemben. S ha csak egy hívandó telefonszámot akarok bepötyögni, az E71 - E72-n nekem nagyon nem jön be.
    A kamera meg .. hát, eseményrögzítésre ez is megfelel.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák