Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Kryczek #181 üzenetére

    Naccerű... Elárulom neked, dolgoztam olyan tévének, amelyikre azt mondták: két héten belül vége. Még most is működik. Mellesleg ezt én is olvastam, amit belinkeltél.. Csak ennyi idős koromra már megtanultam kétkedni... Sokan vannak az ismerőseim között olyanok, aki ilyen-olyan cikkekre hivatkozva azt mondják, 10 éven belül a többség kisebbségben lesz Magyarországon, de 50 éven belül Mo. se lesz már; elhiggyük?
    Tudod, minden lehetséges; de én a filozófia órákból annyit profitáltam, hogy megtanultam a "véleményem szerint; szerintem; ha hinni lehet a ...; előfordulhat; egyesek szerint; azt hiszem; úgy gondolom; úgy vélem stb. kifejezéseket alkalmazni.
    Mert az első benyomásoknak hinni felettébb veszélyes; hallottam egy emberről, aki, egy éjszaka felriadva úgy vélte, egy nagy, fehér kéz nyúl feléje az ágy vége felől. Előkapta a párnája alól a stukkerét és csinos nagy lyukat lőtt a saját lába fején.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák