Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • compa

    csendes tag

    válasz cyberlaci #178 üzenetére

    A közelség érzékelő vagy mifene kapcsolja le a képernyőt híváskor ha érzékeli hogy a füledhez tetted.
    A negatívum nálam, hogy kikapcsoló gomb túl hamar reagál. Nagyon gyorsan kikapcsolja a telefont. Rengetegszer előfordult, hogy a gomb menüje helyett kikapcsoltam. A wifi és a mobilnet közötti váltás kézzel kicsit nehézkes ha nem automatán van. A kamera gyengécske viszont rengeteg képszerkesztő funkció van benne ami kicsit furcsa ehhez a minőséghez.
    Pozitívumok, rádió és a hangkezelés kiváló. Equalezer nincs benne. A külső hangszóró nagyon hangos, de nem torz. Az sms és telefon funkciók úgy szintén, de ez már alap sztm. A youtube videókat a böngészőből (beágyazott videó) simán lekezeli tehát nincs szükség külön programra mint a régebbi androidokon. A weblapon egy érintés és full kijelzőn megy a youtube videó. A gps nagyon gyorsan talál pozíciót. A kevés a memória figyelmeztetésbe én is belefutottam már amit nem értek. A kijelző nekem túl érzékeny a rezisztív kijelzőhöz képest amit eddig használtam :-) . 2-3 napot is elmegy lájtos használattal. Volt egy rendszer frissítés, amit magától remekül megoldott magától. Pozitívan csalódtam eddig rosszabbra számítottam amennyien fikázzák a symbiant. Ez az első symbianos telefonom windozos és andoidosok után.

    [ Szerkesztve ]

  • Burege@r

    csendes tag

    válasz cyberlaci #178 üzenetére

    Mint, ahogy írtam nálam is sötét a kijelző és mikorra kézbevettem kell neki vagy 3-4 másodperc, mire "magához tér" és megmutatja, hogy ki hív. A közelítésérzékelő szenzornak, ehhez nincs köze szerintem. Talán valami szoftveres gond lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák