Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz ollie #69 üzenetére

    3-4 naponta töltöm a nexusom. NONSTOP megy rajta vagy a wifi vagy a mobilnet napi fél órát tuti gémelek netezek rajta. telefonálgatok smselek.

    Google maps navi is múkodik ám.

    Aki akar vegyen nokiját csak nem kell beállítani hogy csak ő tud ilyeneket...

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • _NCT

    őstag

    válasz ollie #69 üzenetére

    Persze van + is, csak sokkal kevesebb mint egy hasonló árkategóriájú telefonnál. És 1-2 tesztet elolvasva, hacsak valaki nem megrögzött Nokia fan, akkor úgy is a jobbat veszi, senki sem ellensége a pénztárcájának (szerintem). Ha belegondolok hogy mennyibe kerül pl egy Defy, inkább azt venném még ha 10essel drágább is. Ha lenne 50ezrem, akkor dobálnék a malacperselybe még 10ezerrel többet, egy kevésbé szétesősebb "ipari hulladékért". Lehet hogy mind ipari hulladék ebben a kategóriában, de ha már ennyien "kukázunk" a gyártók hulladékai között, akkor még mindig a minőségibb lomot veszem meg.

    Android-on is van ingyenes GPS program, nem feltétlen kell a törtet feltenni....És én is használtam a gyalogos Navit szintén nyaraláson, tudom miről beszélsz és abszolút megértelek :) A POI lista pedig szinte már a legócskább GPS progikban is megvan, ez nem nagyon nyűgöz le így 2011 végén.

    Sebességről én nem mondok semmit, majd ha a kezem közé kaparintok egyet, akkor mondok véleményt, így videóból nehéz megállapítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák