Új hozzászólás Aktív témák

  • marsu

    addikt

    Korábban már olvastam a topikot, de akkor nem gondoltam, hogy hozzá is fogok szólni.

    A mai történet szerintem pont ide illik:

    Reggel jó sok időt töltöttem egy bank fiókban, közel két és fél órát, kicsit átéltem egy bankfiók életét ...

    A helyszín egy kisebb fiók, nem annyira forgalmas helyen, de folyamatos az ügyfélforgalom.

    Elsők között érkeztem a bankba. Négy ügyintéző dolgozott a pult mögött, három középkorú nő és egy fiatalabb srác. Egyik nő az én ügyeimet próbálta intézni, a többiek folyamatosan cserélődtek. Páran várakoztak az ügyféltérben. Viszonylag csend volt, halkan dolgoztak, az ügyfelek is csak suttogva beszélgettek.

    Egy idősebb úr lépett oda ahhoz a pulthoz ahol a srác dolgozott. Hangosan, illendően köszönt:
    - Jó napot kívánok.
    A srác válasza erre:
    - Én is.

    Néma döbbenet az ügyféltérben, az ügyintézők felszisszentek. A fiókvezető is előjött, ő is meghallotta.

    Itt most nem csak az idősekkel szembeni tiszteletről van ugye szó, hanem hogy mivé lett a világ ...

    Hihetetlen!

    Még jó hogy nem az volt a válasz hogy pacsi tesó, vagy csá csumi ...

    :U

    Persze lehet, hogy sokaknak fel sem tűnt, vagy nem foglalkoznak vele, de szerintem köszönni szépen, ahogy a csillag megy az égen ... vagy az nem az?

    :)

    Főleg egy olyan helyen ahol az ügyfelekkel udvariasan és tisztelettel kellene bánni.

    Vagy nem?

    :F

    [ Szerkesztve ]

    Press any key to continue ...

Új hozzászólás Aktív témák