Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    Én napi szinten bemegyek vagy 20-30 közértbe áruval és mindenhol a Jó napot köszönéssel inditok jó hangosan. Általában nyitva a hátsó ajtó és megyek be az áruval. Mivel senki nincs ott ezért jó napot mivel a boltvezető általában hölgy az áruátvevő meg férfi. De mig nem jön elő nem tudom ki lesz velem szembe pár pillanat múlva. :DDD És az áruátvevő férfinak meg csókolommal köszönni érdekes szituáció lenne :D .
    Egy jó napot vagy szép jó napot kívánok köszönési forma pont elég mindenhova szerintem. Sőt egy hangos érthető jó napot mondjuk ügyintézéskor vagy álláskeresésnél eléggé felhivja a figyelmet arra hogy nem haverkodni jöttem! Határozott fellépéssel kombinálva mindenhol megállja a helyét.
    A cikk jó de sajnos nem értek vele mindenben egyet. Ez viszont az én véleményem :DDD

    bambano Ez az hogy régen. Változnak a dolgok haladni is kéne egy kicsit nem? És régebben a gazda a parasztnak nem köszönt mert rangon aluli volt. Viszont ha két nagyjából egyenrangú uraság találkozott ott a jó napot köszöntés volt az alap.

    [ Szerkesztve ]

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Új hozzászólás Aktív témák