Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Lacccca87 #57 üzenetére

    Igen, a progik és weblapok (gépigénye, minősége nem biztos) sokat változott, de az emberi feldolgozóképesség ennyit talán nem. :)

    Az átlagfelhasználás már itt 20-30 lapnál megbukik, a photoshop indítás már csak hab a tortán.

    @Duracellm...
    Az hogy így idiótákat nevelünk, széles látókörűség, probléma megoldóképesség nélkül, az már igényli ezt a fajta kasztosodást.
    Pedig valahol ezt a határt át kell lépni. Nem annyira baj az, hogy nem egy átlagfeladat konfigolásával tölti pár mrd ember az idejét. MInt 10-15 éve amikor fontkészletet kellett varázsolni nyomtatáshoz, pdf-ben ékezetekhez, vagy nem volt plug&play, stb...

    Én pl. fogékony vagyok erre, de annyi jobb dolgom van - és öregszem is :) - hogy már agybajt kapok ha vmi (magától) működő dolgot kell megszakérteni. Működjön. A TV-t se szerelem otthon, meg a villanyborotvát se.

  • kelna91

    senior tag

    válasz Lacccca87 #57 üzenetére

    Régebben nekem Firefoxban lapcsoportokba szétosztva olyan 50-60 lap volt állandóan megnyitva (de szépen, témakörönként rendszerezve), és mellette futott egy Chrome és egy Chromium más-más fiókokba belépve, szintén több lappal. Egyszer összeszámoltam, olyan 80 körüli szimultán megnyitott lapra emlékszem, és ezt nem heccből csináltam. Én ezt tekintem extrém felhasználásnak. :))

    Van egy barátom, hasonló böngészési szokásokkal, igaz ő Asperger-szindrómás, de legalább tudom, hogy biztosan nem vagyok egyedül. Most csak 20 van megnyitva, mert kis monitoron vagyok, és különben nem látnám a faviconokat sem. :D

Új hozzászólás Aktív témák