Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz hallador #122 üzenetére

    Lehet én azért látom másként, mert az általam rálátott cégek ha nem is vékonyklienst, de arra hajazó klienseket alkalmaznak. Gépen adat nincs, minden szervereken van tárolva. Bőven elég egy összelegózott gép is, egyszerre 10 max 20 géphez nyúlnak hozzá fejlesztés címszó alatt, nem az egészhez, cserealkatrész mindenhez van raktáron legalább 1 de inkább 2-3 darab, valamint van cseregép is, ami amúgy vetítésre stb van, de probléma esetén birtokba vehető. Ha kiesik egy gép, nincs macera, mert addig user tud dolgozni, s addig intézni egy új cseregépet nem vész, ha esetleg alkatrészcserével nem megoldható a régi. Egy win+az a pár alapprogram isoból + driverek felrakása meg nem egy nagy kaland. De mondom, a cégek amikre rálátok semmi extra programot nem használnak, lotus, office, vs meg hasonlóak, amik mind szerverről futnak - gépen eleve nem is lehet semmilyen adat, mert az nem biztosítható, míg szerverről fut az a 2-3 tipusú biztonsági mentés ami kell...

    Ettől függetlenül ha normál áron elérhetőek már brand gépek, az jó.

    De h ne csak off legyen, a problémám nekem továbbra is az, h a brand gépek nem írják le a piac egészét, csak egy nagy részét, míg pl laptopok meg az egészét nézik, így felemás adatok ezek, amik csak tendenciát mutatnak. Valamint egy upgrade sincs benne, pedig sok esetben az is elég.

    Főleg h gamer gépeket is néznek, ott viszont 99% biztos vagyok benne, h az emberek java nem brand gépet fog venni :D

Új hozzászólás Aktív témák