Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    Szerintem azért jobb a win-es tab, mint az androidos, mert a win-es tabban található 2GB RAM és a 32/64/125GB-os belső tárhely bőven elég és a RAM-ot is jobban kezeli egy win10. Nem beszélve, hogy ezek az új Intel procik azért teljesítményben már elérik a régi C2D-s gépeket.

    Én három eszközön is használom a W10-es rendszer.:

    1: Aszatli gép
    2: Lumia 930
    3: Lenovo Miix2 10"

    Azt kell, hogy mondjam nekem így, hogy mind a 3 eszközön ugyanolyan rendszer fut, nekem teljesen megfelel.

    A tabon elég jól lehet használni a win10-et, de még azért fejlődhetne egy kicsit, hogy jobban ujjra tudjon állni rajta minden. Pl. gondolok it arra, hogy mikor a gép tartalmát böngészem, akkor ne olyan kicsi hangyaf@sznyi betűk legyenek már, hanem rendesen olvasható méretű. És hozzá a meü elemeket is lehetne nagyítani vagy egy teljesen más GUI-t tenni a tab mód mellé, mikor a mezei asztalt nyitod meg.

    De ezen kívül nekem sokkal jobb a tab, mert az Edge böngészővel minden oldalt rendesen tudom böngészni és nem mobilos nézetben.

    Volt előtte nekem Androidos tabletem (Galaxy Tab 3 10"), de a fiamnak játékon kívül semmire sem tudtam rendesen használni. Win10 alatt vannak játékok, igaz nem olyan sok, mint androidon, de a fiamnak bőven elég az ott található mennyiség. Arról nem beszélve, hogy az Áruházban található alkalmazások minősége is megfelelő.

    Amúgy látom, hogy itt is megy a trollkodás rendesen, mint az Apple topikban. De egyeseknek látszik, hogy jólesik a beszólás és a fikázás. Nálam ezek az emberek csak magukat minősítik. De legalább tudom gyűjteni a nick neveket a saját fekete listámban, hogy kivel ne is álljak szóba. :D

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák