Új hozzászólás Aktív témák

  • Decske

    aktív tag

    válasz willope #36 üzenetére

    Chrome-ot nem hogy tabra, de még asztali PC-re sem szabad telepíteni, úgy megfogja. Firefox és Opera akkor kell, ha indavideóról letöltök, plusz vizsgajelentezés vagy órafelfétel van Neptunban, mert arra az Opera vált be. Ezen felül IE vagy Edge. Kb 4 éve volt utoljára használható a Chrome... Azóta nincs lefele megállás. A Kugli egy oprendszert akar Chrome-ból, hogy mindent egy helyen legyen. Az meg kell a francnak. Nekem csak egy böngésző kell, nem még egy oprendszer a Windows-on belül.

    Kinek mi a förtelmes design. Szerintem meg az ikonok a rondák, nem informatív, "csak" van. Mielőtt mondod, asztali gépeimen 8 db ikon van kirakva asztalra, és még az is sok. Úgyhogy ez relatív, ne általánosítsunk.

    A másodikra meg annyit tudok mondani, hogy nem adtak ki új készüléket csak lefelé 640(XL), meg 535, 532, és 435 talán. 740 meg 840 nincs, pedig sokan váltottak volna rájuk. Lassan 2 éves a csúcskészülékük is, mit vársz akkor? A legtöbben kivárnak az x50-es szériára. A Nokia hardveres részlegének felvásárlása meg szerintem várható volt. Kell egy mobilos hardvergyártó is a cégbe, lásd a Kuglit, ami most kezdi el azt amit a Microsoft a Surface 1-el kezdett anno, úgyhogy néhány éven belül várható lesz a Google mobil is.
    "Ronda, primitív Windows" ezen jót röhögtem :D

    Ha így érzel a rendszer iránt, akkor, ha szabad megkérdeznem, miért vettél 720-at annó?

    Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

Új hozzászólás Aktív témák