Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Zolik #2 üzenetére

    `az apple jelenleg a Jobs által megteremtett kultuszból él.`

    -Szerinted nem ugyanazok a mernokok dolgoznak ott? Nem ugyanazok a tervezok? Az emberek ugyanazok. Ez szerintem nem igaz. Mar regota azok a termekek jonnek amik Jobs halala utan kezdtek el dolgozi. Pl az AppleWatch is ilyen. Az uj iPad Air is, iPhone 6, iMac with Retina display, etc... Mind-mind sikeres (vagy leendo) termekek.

    `Pont szerdán voltam egy voda boltba ahol a boltvezető lelkesen fikázta az iphonokat (a haverom 5-ös telója lett zárlatos 1 év használat után szvsz kuka + azokra csak 1 év gari van, a többire meg 2...), hogy mennyi baj van velük.`
    Ha van ra biztositasa akkor nincs ilyen gond. Telefonok tonkre szoktak menni. Am nekem van egy regi, tokeletes allapotu 2007-es elso generacios iPhone-om ami a mai napig mukodik. Van majdnem minden generaciobol egy darabom es egyikkel sincs gond...

    `Nekem semmi bajom az apple-el, de hogy mi kerül egy telefonba több mint 200 Ft-ba....? `
    Gondolom az ar nem `tobb mint 200ft `akart lenni :)
    Vajon feltunt neked, hogy az ismertebb csucskategorias androidos modellek is mind hasonlo arban mozognak, sot nehany nalunk meg dragabb is, mint az iPhone? Az Apple altalanossagban mindig is picivel dragabb volt mint a konkurencia termekei, mar a 80` evek ota igy van.. Cserebe olyat tud nyujtani amit egyetlen androidos csodamasina sem. Mellesleg mashol az iPhone nem draga, foleg nem elofizetessel..

    `Na a Xiaomi pont itt fogja meg őket, minőségi, gyors és jó telefon elérhető áron!`
    -Kinan kivul nem nagyon tudnak sikereket elerni. Bar a klon telefonjaikkal nem is fognak kikerulni a nemzetkozi piacra.. Egy masik forumon olvastam, hogy support, magyar nyelv nincs, es a SW-es oldaluk sem tul meggyozo.. Szoval ha a dobogo tetejen akarnak lenni, ahhoz kicsit egyedibbnek kell lenniuk..
    Meglatjuk, bar a Samsung igencsak esik vissza..

    Szerintem ahhoz, hogy az Androidos katyvaszbol kikeruljon, mint vezeto, vagy egyik meghatarozo gyarto vilagszinten, ahhoz valami olyat kell nyujtani, ami egyedive teszi oket. Valami plusz, amit a vasarlo is erez, es tud hasznalni. Valami olyasmi, amivel a tobbi gyarto nem rendelkezik, vagy legalabbis nem olyan szinten.
    (nem a masolasra gondolok)
    Ha tehat, valamit kitalalnak, amivel egyedive teszik magukat (szolgaltatas, menu, HW , kamera, stb) akkor van eselyuk. Viszont ne kovessek el a Samsung hibajat (naponta 3 uj telefon :) ) mert ugy csak sajat termekeiknek allitanak konkureniat.

    Nekem nagyon, nagyon nem szimpatikusak (ha nem bunkosag es ha lehet ilyet irni egy Xiaomi forumon)
    Ha nem, akkor elnezest minden XIAOMI fantol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák