Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz mekker #24 üzenetére

    "Ezt a példát szerintem hanyagoljuk..."

    Ne felejtsd el, hogy a júzereket, akik közt ott vannak a cégvezetők is, mennyire befolyásolják a trendek, divatok. Ha pusztán az észérveket néznénk, az okostelefonok nem terjedhettek volna el ennyire, hiszen a hagyományos telefonok minden területen felülmúlják őket (főleg akksiidő terén), már ami a telefonálást illeti. Ugyanez a helyzet a notebook-tablet párosításban (mondjuk ott az akksiidő kb. ugyanannyi, viszont a notebook jóval széleskörűbben felhasználható).

    Úgyhogy nem véletlen, hogy egyre több cégvezető mászkál Ipaddel a hóna alatt. És ez a trend csak erősödni fog, hiszen a vezérürüt követik a birkák.

    (Az IT-sek meg hadd izzadjanak vért, mire megvalósítják a szinkronizációt, felhőbe mentést, nyomtatómegosztást stb. a különböző platformokon, de ez csak személyes észrevétel).

  • Madwe

    nagyúr

    válasz mekker #24 üzenetére

    Csakhogy egy tablethez bármikor köthetsz vezeték nélkül bt billentyűzetet... sokat gépelni is lehet vele, egerészni persze nem, photoshopot pl nyilván nem tableten fognak az emberek... Viszont mezei felhasználónak jobb biznisz egy 50-60 ezres tablet, mint egy 50-60 ezres pc, hiszen hordozható, kényelmes, lehet vele wc-n levelezni, játszani, míg a pc adta pluszok gyk. csak a pro juzereknél jelentkezik. Azok meg amúgy sem az 50-60 ezres pc-t vennék... Szerintem 2-3 év, s lassan gyakoribb lesz a nincs pc-m van tabletem, mint fordítva...

    (#31) egyedülülő nagy cégeknél valóban a laptop a menő MÉG! persze profil függő is hogy ki mivel foglalkozik, de egyre inkább kezd ott is elterjedni a tablet+ cégnél dokkolóval monitor+bill páros... de az biztos hogy ott sokkal késöbb, ha egyáltalán, lesz meg az átbillenés, viszont a mezei consumer piac sokkal nagyobb, mint az üzleti összességében, hiába van 1-2 peak, amikor egy egy cég berendel párszáz eszközt...

    [ Szerkesztve ]

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz mekker #22 üzenetére

    Én azért vettem boxot mert:

    Jobb a kontroller.
    Jobb az online szolgáltatás.

    A kalózkodást csórók űzik, kiherélik vele a konzol valódi erősségét.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák