Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz kolosanyi #175 üzenetére

    Igen, pont ezt mondtam, hogy nem egy kategória kettő, mégis szépen takarja a hiányosságát a WP és teszi a dolgát közben. Mindig is csodáltam, hogyan lehet, hogy egy ilyen vason ennyire szépen működik az, ami asztali gépekben is erőműveket kért mindig. :D Vagy nekem nem fáj a szemem tőle, vagy csak "kikímélem" a telefonomat, de az enyém például nem akadozik. De nem akadozott az Optimus G sem, a PF2 sem, a RAZR I sem, de talán még az ION sem. Igaz, nagyjából ebben a sorrendben egyre többet és többet töltötték ugyanazt a navit, ami mindegyiken használtam. Sajnálom, de a szókereső és társai elhanyagolható időn belül indultak mindegyiken, más megterhelő meg nem futott minden készüléken, így összehasonlítani nem tudom. Viszont tény, hogy nincs facebook, nincsenek minden pillanatban frissülő widget-ek, és nincs minden gatya progival teletömve egyik sem. Ha ugyanez lenne csak az igényem, akkor viszont már rég WP alatt karistolnék én is, hiszen a jóval olcsóbb vasak is elfogadhatóan tudják mindezt, és 80000Ft magasságában már olyan képeket is csinálnak, mint a droid bőven 100000Ft fölött. Én tuti emelem kalapom a WP előtt.

Új hozzászólás Aktív témák