Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz tabela #1040 üzenetére

    ez a mute of death egy Droid-os hiba, meg amúgy is elég régi az a fórumszál, szerintem nem kéne azonos legyen azzal, amit itt tapasztalt valaki.

    headsetnél talán a gomb hosszan nyomvatartása tudja letenni? nem próbáltam még soha, amikor headsetről vagyok, akkor általában a másik fél teszi le (vagy ő is leteszi), így nem okozott még problémát. illetve nem próbáltam még nagyon sokat.

    kontakt küldésre nem találtam most használható infót. emailben megy mondjuk. illetve android 1.5-ig volt olyan program a marketen, amivel lehet küldeni, de az nem működik Milestone-on.

    magyarítás nem nagyon van hozzá. az sem garancia ilyesmire, ha itthon forgalmazzák, mivel eddig az androidos elefonok többségében nincs magyar nyelv. mondjuk a billentyűzet más tészta, mivel a rendszer maga unicode, így bármilyen karaktert meg kell tudjon jeleníteni. csak az a kérdés, hogy van-e ilyen karakter a billentyűzeten (ezt nem tudom hogyan lehet megoldani, de szerintem valahogy fel lehet varázsolni a htc sense billentyűzetét, abban mintha lenne).

    psn: ha egy csengőhangot már beraktál alapértelmezettnek, akkor a kontaktra kattintva az options alatti listából ki tudod választani azt is, nem cska a midiket. nem tudom, hogy ez csak az aktuálisan élő csnegőhanggal megy-e, vagy megjegyzi őket visszamenőleg is. de gondolom valamilyen könyvtárba kell bemásolni őket, hogy működjenek.

    a hangerők esetében hat féle hangerőt kezel a rendszer. ezek közt nincs külön videó sajna, de mondjuk ha kiteszel valami hangerő widgetet, akkor látod, hogy éppen hogy áll.

Új hozzászólás Aktív témák