Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    válasz n@p@lm #7421 üzenetére

    Köszönöm a választ!!! Isten vagy! És még igazad is van! )APN lockkal le volt tiltva a net.De ki a fene gondolja, hogy a GPS önmagában nem elég , lehet mégsem értek hozzá annyira...de megoldódott a hiba:-)

    Örömömben megosztom 4 napos tapasztalatomat! Nekem nagyon tetszik a készülék. A 4 nap alatt, sem fagyás, sem akadás, sem semmilyen hiba nem fordult elő. Nagyon meg vagyok elégedve vele, és az akksija is nagyon jól bírja. 2 napja sikerült elcsesznem a Z4 roottal, meg a Titanium backuppal , véletlen leszedtem a Text messaget, mert találtam jobbat, de így meg hanggal nem jelezte az sms-t.(és nem tudtam visszarakatni aTB-al) de az RSD Lite-al 10 perc alatt újra rom-oltam. Legalább ezt is tudom, hogyan kell. SZóval minden rendben vel, és mindenkinek tudom ajánlani. Én symbianról váltottam, eddig azt hittem az jó! TÉVEDTEM, igaz az android teljes kihasználásához kell egy kis "tudás" . Páromnak HTC Legendje van és a Sense-n kivül, mindenben "jobb" a defy...szerintem. Go launchert használok és szintén nagyon jónak tartom. Remélem tudtam segíteni, azoknak, akik vacilálnak a defyn,

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák