Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz Adamul #6212 üzenetére

    Nekem is volt Montém, hát nem egy kategória, az biztos. :DDD Itt tökéletes a billentyűzet, van QWERTY fekvő és álló módban is, pontosabban érzékeli az ujjadat, és felrakható rá többféle billentyűzet is.

  • schmo07

    tag

    válasz Adamul #6212 üzenetére

    Adamul,
    Én rettentően rá voltam állva, hogy az első androidos, és egyben első érintőképenyős telefonom fizikai qwertys legyen (sok sms, sok email, skype...). Hónapokon át gondolkoztam, hogy melyik legyen, de hát csak nem találtam a megfelelőt. Aztán az akkori telefonom beadta a kulcsot, és 2 nap alatt eldöntöttem, hogy Defy-t veszek, aztán ha az érintőképernyő nem jön be, akkor megörökli a családfő.
    A sima virtuális billentyüzettel - bár sokfélét fel lehet tenni - annyira nem voltam kibékülve (szemben ugye a vakon gépeléssel), de aztán ráleltem a SlideIt-ra, amihez van magyar szótár is, és bár nem tökéletes (sem ő, sem én), de nagyon megtetszett. Ha összeszokunk, akkor előfordulhat, hogy a telefon marad az enyém, és nem lesz rendes nyomógombosom :)
    Keress rá a youtube-on, vannak fenn bemutató videók.

    Zsakadam,
    3g: nekem simán megy, nem csináltam vele semmit, és én is T-s vagyok.
    Gondolom, ezzel nem segitettem sokat, csak gondoltam, megosztom.

    Button,
    Eddig nem vettem észre, de ma pont ott voltam amikor valaki, akinek saját csengőhangja van, hívott. És nekem se végig csörög. Viszont nem csak 1-2 másodperc, hanem 1x lejátsza teljesen az mp3-at, ami mondjuk 10 mp, de utána nem ismétli újra mint a régi telefonom. Lehet, hogy valahol mégiscsak be lehet ezt állitani?

    Venge
    Én is sok sok SE után vagyok most itt :)

Új hozzászólás Aktív témák