Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Prien #1915 üzenetére

    Te mennyit nyúzod?
    Furcsa vagy sem, imádom hogy 4-5 napig el tud menni az N79 konnektor nélkül energiatakarékos módban. Ennek persze a szinte azonnal lekapcsoló és gyenge fénnyel világító a kijelző az ára - de egy töltő nélküli hirtelen navigációt a harmadik nap legalább lazán visz szükség esetén. Enélkül (e.t.mód) mínusz 2 nap.
    Gondoltam hogy szintén hamar lekapcsoló és nem túl erős fényű kijelzővel(jut szembe, ennél is van egy fényvisszaverő valami a kijelző mögött, azaz bármilyen atomvillanás erejű napsütés esetén is leolvasható marad a kijelző megfelelő szögbe fordítva?), csak akkor kapcsolódó net/wifivel amikor használom, 3g, bt és egyebek nélkül azért 3 nap reális lesz amikor csak napi 15 perc duma, 2-3 üzenet, negyed órácska net a használat - márcsak haverom Desire-jéből kiindulva, persze 'energia' managelő progival.

    Tehát ezt benéztem?!

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Prien #1915 üzenetére

    Hmmm...érdekes ez az üzemidő dolog.
    Mikor megkaptam a telefont, kb délben, azon nyomban összeraktam.
    Elkezdtem ismerkedni vele. Kb háromnegyedig volt alapból töltve. Meló közben nem nagyon tudtam app-okat telepíteni, így estére maradt. Nem raktam töltőre sem.
    Viszont addig is telefonáltam róla aznap legalább kb fél-3/4 órát .
    Aztán este hazamentem, 2 órát minium ismerkedtem vele. Nem is raktam oda tölteni sem, mert még félig sem volt az aksi.
    Másnap estére (kb 5-fél6) ment negyed -ötöd alá a töltöttség, akkor raktam a töltőre.

    Azóta 1,5-2 órás napi tapogatás (app telepítés, próbálás, ismerkedés a funkciókkal..stb.) és fél-1 órás össz beszélgetést 2 napig simán kibír, ha hagynám lehet többet is bírna.

    Lehet nem vagyok túl aktív felhasználó ezek szerint, de nálam nem tűnik olyan rövidnek az üzemidő.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Prien #1915 üzenetére

    Hát még próbálgatom, de ha nem javul az üzem idő akkor nem tudom mi lesz, mert az men frankó, hogy 10óra alatt lemerül a cucc úggy, hogy közben alig csináltam valamit.
    A töltés is alig tartott 1 óránál tovább, nekem már ez gyanús.

    Normális az ha a telefonkönyvben tekerek vagy egy számot pötyögök be akad a telefon egy-egy pillanatra?

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák